| kiduuu_4638 a întrebat:

Cu ce pot asorta o fustita tutu? este de culoare neagra ca banda. E pentru o nunta si habar`n-am ca ce sa o asortez.sad.

Răspuns Câştigător
| pryncesSs a răspuns:

Negru se poate purta cu orice culoare. O poti asorta cu un maieu roz cu shtrasuri, decolatat :>. iar daca fusta este scurta. o poti purta cu tocuri mai inalte :).

sau :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

FUNDA?:>

5 răspunsuri:
| xgeanina a răspuns:

Pai eu iti propun sa o asortezi cu un maieu negru simplu si accesori ( gen un lantisor, bratara. ) cu niste dresuri mov si converse sau sandale ( sau balerini) thinking
Distractie placuta :*

| StefaniaS a răspuns:

Cu un maieu alb, deoarece se potriveşte cel mai bine. Dacă îl iei negru o să fie la fel ca fusta şi nu dă bine.Ia dresuri de culoare neagră şi pantofi ce model vrei tu dar de preferat să fie negri.

| NuImiPunNume a răspuns:

Cu un maieuu negruu starlucitor cu sclipicii.

| Larizzza a răspuns:

Cu niste dresuri colorate, de preferat rosii si un tricou sau maieu cu spatele descoperit rosu(sau ce culoare iti alegi) si niste pantofi negrii cu bot rotund si platforma!

| Ryaa a răspuns:

Conteaza cat e de lunga... eu zic ca, cu o pereche de strampi negri, cu o pereche de pantofi cu toc de 4-5 cm si cu un maiou negru sau alb ar arata dragut...