| PulbereDeStea a întrebat:

Cu ce pot asorta o geanta asemanatoare cu aceasta: http://www.shoppingromania.com/......3-mare.png Geanta mea are barete negre. Cu ce incaltaminte merge? O pot purta pe umar sau in mana?

7 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Merge mai cu orice Geanta aia!

| PulbereDeStea explică (pentru Laura927):

Chiar si cu pantofi sport?

| Laura927 a răspuns (pentru PulbereDeStea):

Da e okay, trebuie doar sa ai o eșarfă XXL ( eșarfa sa aibă tonurile gecii) si o geaca de iarna de preferat una neagra cu puf pe glugă, colanți, adidași ( un tips : intre colanți si sosete lasa spațiu de 2 degete cat sa se va vadă pielea ), geaca las-o deschisă, tricoul poate fi unul ca si adidași.
Eu asa ma imbrac daca ma grăbesc si arata foarte casual si fashon happy! cand e rece imi mai pun si o caciulita cu Moț in cap laughing

| Laura927 a răspuns (pentru Laura927):

Http://www.mujer.ro/caciuli/blog/pagina-2-4 asa cat sa acopere vârful capului;)

| PulbereDeStea explică:

Merge cu pantofi sport?

| Catacombe a răspuns:

Cu o pereche de planforme crem sau negre, o pereche de colanti sau blugi, o geaca de blug si sa ai pe dedesubt un trecou alb '' flu - flu ''. geanta o poti purta pe '' incheietura '' '' cotului '' sau mai explicit pe partea aia de unde iti ia analize happy

| ciocoladi a răspuns:

Dacă are o "bretea" lungă atașabilă sau atașată deja, o poți purta pe umăr, având în vedere că e măricică. Eu zic că o poți lua cu balerini crem sau negri sau toculețe mai micuțe, nu prea o văd cu d-alea de 20 laughing. Sper că te-am ajutat.