| Denisa a întrebat:

Cu ce pot asorta botine negre cu toc, geanta mare neagra si geaca de piele crem? Pentru scoala.

Răspuns Câştigător
| Maria46854213 a răspuns:

Blugi skinni si un tricou mai lung pana la fund pe un umar de genul http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0&tx=113&ty=64

2 răspunsuri:
| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Poi poti incerca niste pantalooni` negrii stramtii`...Sau o pereche de blugi albastrii deschisi cu o helanca alba sau neagra cu o vestuta opusul bluzei[la culoare]. Sau poti purta o pereche de colanti cu o bluza mai larguta putin`:d... Sper ca te-am ajutat`.

| bugman a răspuns:

Da merge