| meatloaf a întrebat:

Cu ce pot curata niste pantofi albi din piele care s-au ingalbenit un pic(de la nepurtat, nu i-am patat)? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Andryez a răspuns:

Fii atent, eu fac frecvent asta, si functioneaza nemaipomenit, eu sterg marginea alba de la tenisi, care se murdareste frecvent, cu un tampon de vata imbibata in spirt, se curata extraordinar de bine, daca functioneaza, lasa-mi o funda aici drept multumirewinking laughing

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Incearca cu crema alba, eu asa ii fac, intai ii sterg si dupa ii dau cu crema alba si arata ca noi big grin.

| Ani_Ani_1992 a răspuns:

Poti sa stergi cu silicon sau cu o vata inmuiata in spirt si chiar merge