| ElleElenaElle a întrebat:

Cu ce s-ar potrivi o pereche de pantaloni trei sferturi albastrii?

Răspuns Câştigător
| Flavyw111 a răspuns:

Un tricou negru/alb/albastru, şapcă neagră/albă şi o încălţăminte sport neagră/albastră

12 răspunsuri:
| qwerty101010 a răspuns:

O pereche de tenisi sau sandale (depinde ce preferi) si un tricou sau maieu (tot dupa preferinte). Sper ca te-am ajutat, funda? :*

| ThePoet a răspuns:

Cu un tricou negru.

| IrinaAniri a răspuns:

Albul merge de minune si cu vara si cu pantalonii albastri, asa ca eu zic sa ii combini cu o bluza si niste balerini albi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu o bluză rosie,

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu o pereche de pantofi negrii cu toc înalt si vîrf super ascuțit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici depinde de ce stil de imbracaminte preferi. Daca preferi tip sport, ca incaltaminte, adidasi la culoarea pantalonilor, daca te imbraci la asorte.

| Mikhtarian a răspuns:

CU un tricou alb.

| andreirapid a răspuns:

Cu o ceapa si niste slanina ca aperitiv, dupa un gratarel mic si un pahar cu bere.
De ce? Vrei sa faci cinste?

| PiinkSmiile a răspuns:

- tricou negru, alb, albastru
-maieu -''"""""""""""""""""""-

| tinka1 a răspuns:

Un tricou maxi si o chepca rapwinking

| aniri2000 a răspuns:

Ai putea sa iti iei un tricou gen mai lung in spate si mai scurt in fata sau un tricou alba de mărime normala cu o camasa mai scurta care o poti lega putin mai sus de buric.

| Rebe2009 a răspuns:

Cu tricou albastru cont unde iesi pe strada in club... daca iesi in club o camasa maro.