| Helăăăăăuu a întrebat:

Diseara merg la un concert ( CRBL, Heaven, Spitalu' de Urgenta ). M-am gandit sa-mi iau o pereche de pantaloni trei sferturi, albastrii, un tricou alb si o "vestuta " de un albastru mai deschis. Imi iau tenisi gri. Cum sa-mi prind parul? Eu mi-as face o codita impletita la spate. Voi ce parere aveti? P.S : Nu vreau sa il las neprins. happy Scuzati categoria. nu gasesc Beauty & Fashion. happy

2 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Roaga pe cineva sa iti faca o coada de peste happy cauta pe youtube cum se face daca nu stii. Distractie placuta! happy

| Helăăăăăuu explică (pentru MissxD):

Acum caut! Merci! Daca imi place ai funda!