| LolNope a întrebat:

Se mai poarta pantalonii scurti, de blug si stramti, gen hot pants?

Dar o pereche de blugi trei sferturi, deschisi?

O pereche de pantaloni turcoaz sau mov, ar arata caraghios?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se poartă ceea ce te prinde și te face frumoasă pe tine, asta este adevărata modă, a ta nu a celor care pun brandul la vedere!
www.quick24.ro
Pa, pa.

| Ionela256 a răspuns:

Nu prea se mai poarta pantaloni scurti stramti, dar se poarta cei pana la genunchi de blugi, nici cei turcoaz nu arata chiar asa bine.iar cei trei sferturi.in nici un caz. daca vrei.sa ii intorci la capat si acolo sa fie mai larguti.ar arata bine. fundita?
happy:-p