| BlackMan a întrebat:

Cu ce sa imi dau pe fata ca sa pot sa scap de porii deschisi si de dungile alea de la nas si de la ochii care se fac atunci cand razi, de pielea putin mai galbuie de la gura si de niste puncte pe piele mai umflate putin care nu se sparg j vreau sa scap de ele HELP! si mai ajutati-ma si cu puritatea si finetea pielii! va rooog:*:**:

2 răspunsuri:
| string a răspuns:

Pielea putin mai galbuie la gura ar trebui sa te trimita la medic sa faci analize legate de ficat.

Porii se pot remedia prin peeling profund.

"Dungile" tin de musculatura de pe fata dar si de o anumita constitutie a fetei. DACA acele "dungi" tin de musculatura ( tonus) si nu de constitutia fetei, poti incerca sa te duci la Estetica plus ( parca asa se cheama, nu mai tin minte exact); au un aparat numit Isogei cu care se "antreneaza" muschi cu muschi pe fata; efectul este de lifting fantastic. Doar ca in primele sedinte o sa ma cam injuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la o cosmeticiană şi analize de sânge pentru pielea mai gălbuie (posibil afecţiuni ale ficatului).
Pa, pa.