| andreea000111 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac maine la scoala?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Iti recomand in uniforma daca scoala ta impune asa ceva. La mine diriga ar face crize daca arvedea ca cineva nu are camasa si cravata laughing. Daca nu aveti ia niste blugi, o bluza care sa fie mai eleganta dar nu de pitipoanca cum se imbrac multe fete la scoala in ziua de azi cu tocuri de 12 si fuste mini rolling on the floor Sau poti incerca o rochie dar eu zic ca e cam frigut brrr. Totul ramane la latitudinea ta. Nu uita, cu bun gust! happy

11 răspunsuri:
| Kesha1428 a răspuns:

Cu haine, zic si eu!

| 0PopaPorno a răspuns:

Fusta mini,

| bloodyhell a răspuns:

Cu haine

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Daca nu aveti uniforme, imbracate cu ce-ti place tie, nu intreba pe altii. succes

| andreea49 a răspuns:

Cu ce te simti tu mai bine. Noi nu putem sa-ti spunem cu ce sa te imbraci. Gusturile nu se discuta.

| Phantom933 a răspuns:

Ca fata cu o camasa si o vestuta, o fustita..si niste pantofi..nu cu toc...
Daca nu aveti uniforma..cu ce vrea muschiuletii tai

| Tєσ a răspuns:

Cu ce iti place tie mai multwinking (asta daca nu aveti uniforma)

| Play4Fun a răspuns:

Cu o cutie de carton.straight face..cu ce dracu cu HAINA! ..parca va duceti la petrecere..nu la scoalastraight face

| Dalinuta a răspuns:

laughing Nu-i ca si cum am stii noi ce haine se gasesc in "dresingul" tau, deci nu stim foarte bine ce sa iti sugeram, dar e totusi amuzant pentru mine, sa vad vesnica problema a fetelor, pe un site public.laughing

| Geoooooooooooooooooooooo a răspuns:

Cu ceva sexy