| HappyFaces a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac, maine la scoala?
P.S. Orice.

7 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

O pereche de pantaloni, niste balerini si un tricou dragut. tongue

| ombladon a răspuns:

Iti pui un prezervativ in cap, de unde dracu sa stim noi ce haine ai tu, alta treaba nu ai decat sa pui intrebari tampite?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, din poză bănuiesc că esti un copil, acum depinde de unde esti, la Bucuresti mîine vor fi dimineață 10 grade, iar la prînz 22, dar oriunde ai fi, acum începe să se încălzeacă vremea, nu ar fi potrivit să te îmbraci gros, i ați blugi un tricou și in picioare adidași, că nu stiu dacă porți tocuri, și alea oricum merg la fustă, la blugi merge un pantof sport. Mult succes, și dă m ai multe detalii, ce clasă esti, ai uniformă sau te poti îmbrăca cum vrei?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca niste haine.

| Araia a răspuns:

Orice? pai... orice tongue
De unde sa stiu ce ai tu prin dulap?! Fusta de sifon nu prea scurta, cizme si geaca de piele.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Araia):

Sărut mîna Araia ce este aceea fustă de sifon, că nu înțeleg.

| Araia a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

SHifon... e un material