| Fluturee a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac si eu ca sa ma duc la discoteca? dau Fundoi pentru cel mai bun raspuns..restul primesc voturi.:X

Răspuns Câştigător
| Stassy a răspuns:

Discotecaaaa:X:X:X:X
Uite i'ati niste blugi din aia albi foarte mulati si ceva un tricou sau ceva cu curea la mijloc, negru sau mai degraba albastru.:X
Sau stai k o iau cum trebuie:
1. Uite, sa' nu'ti iei fusta.Ar fi o mare greseala.Trebu' sa stai toata noaptea intr'o singura pozitie si nu poti sa te misti prea bine.Sau daca iti iei, ai grija sa fie una elastica si foarte stransa.
Acum cel mai bine ar fi sa-ti iei ori blugi mulati albi negri sau rosii :X:X O sa faci senzatie.

2.Sa nu'ti iei tocuri.O sa pici pe'acolo.laughing. Tenisii sunt foarte tari.
Sau daca tot iti iei tocuri, depinde acum de tine. Daca o sa dansezi iti trebuie niste tocuri medii, nu prea mari adik.Sau daca doar o sa te misti pea'colo, cel mai bine sunt tocurile Inalte.:X:X
Pantofii negri se asorteaza la orice:X

3.Iar acum partea mea preferata:X:X
Exista muuuuuuulte feluri de tricouri sau Haine.
Daca vrei sa te faci observata incearca ceva decoltat, sau daca nu ai, ceva cu centura si foarte larg:X Sunt preferatele melehappy
Si tot asa, ceva strans pe corp sau ma rog, ceva care sa-ti placa.

4.Accesoriile sunt foarte dragute pentru discotecahappy Multee bratari si inele sau incearca si un colier cercei noi + machiaj.

Insa ai grija sa nu alegi niste culori care sa'i orbeasca pe ailalti.

Si acum coafura...ei bine...e mult de lucru. Exista multe posibilitati.Vezi care ti se potriveste

Acum imi dai fundita si votul acela?happy

Distractie placuta la discoteca

10 răspunsuri:
| andypandy_2709 a răspuns:

Pijamale.laughing glm ..mai ales ca e cald ia si u o fustita sau pantaloni scurti, cu o bluza mai lejera sau un tricou, cu niste sandale(sau pantofi cu toc) sau balerini, cu parul prins, niste bratari acolo si gata laughing funda?

| Mariposa97 a răspuns:

Ce esti fata sau baiat? daca esti fata intr-o fustita mini si un maieu mulat pe corp si niste papuci cu toc, parul desfacut.

Răspuns utilizator avertizat
| Michaelis a răspuns:

Daca esti bruneta poti sa iei o haina rosie nu stiu dar ceva rosu pe tine, daca esti blonda ia ceva albastru o rochie de preferinta, daca esti satena poti sa iei ceva galben sau verde, daca esti roscata ceva verde ti-ar sta foarte bine.
De preferinta sa fie o fusta sau daca nu vrei fusta ia niste blugi si un tricou cu ceva imprimat dragut pe el si parul strans in coc, sau mai bine pus doar pe o parte parul desfacut.
Sper ca te-am ajutat, iti urez distractie placuta happy

Răspuns utilizator avertizat
| gamesu a răspuns:

1baiat : blugi, tricou 2fata:fusta mini si bluza mulata

| PaulaMihoc a răspuns:

Daca esti o persoana activa care se duce in discoteca ca sa danseze si nu sa stea deoparte, atunci trebuie sa ai grija in primul rand la incaltaminte. Aceasta trebuie sa fie comoda deoarece vei sta toata noaprea incaltata in ea (sau nu). Ca si vestimentatie eu mi-as pune o pereche de blugi si un top decoltat. Dar fiindca totul se rezuma la stil poti sa accesezi si http://bit.ly/imbracaminte-club pentru mai multe sfaturi si sugestii.

| feelb a răspuns:

Bun...asta cu imbracatul este intr-adevar o mare dilema indiferent de varsta, ocupatien sau gen.
In primul rand, cand se iveste o ocazie de genul, cum ar fi mersul la discoteca trebuie sa te gandesti la locatia in sine.Adica cum este amenajata, care este admosfera, ce stil vestimentar il adopta cei care frecventeaza discoteca etc.
Important este sa te simti bine in tinuta respectiva si sa te distrezi, dar tine cont de faptul ca este vara. Distractie placuta!