| brunetzica_9227 a întrebat:

Am si eu o intrebare cu ce sa imbrac la discoteca sambata seara.

Multumesc de raspuns dau funditawinking

::*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| clawss a răspuns:

O bluzita mai lunga( 1sau 2 palme sub fund) cu paiete sau din material lucios, sclipitor cu o pereche de colanti negri si o pereche de cizme negre ( le ador pe cele peste genunchi)

eu ti-am dat niste repere, dar fiecare cu stilul lui, important e sa te simti bine in ele si sa-ti dea o atitudine de incredere in tine insati!

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu prefer sa port rochite sau pantaloni si bluze mai decoltate in general in spate mi se par mult mai sexy.

| xoxo_9518 a răspuns:

Vezi si pe www.zsazsazsu.ro

| ady2607 a răspuns:

Ar fi bine o combinatie de negru si alb. O fusta neagra daca va fi cald, o camasa alba daca ai. N-ar strica un decolteu daca vrei...Scoate ce n-ai mai scos de mult din sifonier. Poarta-ti parul diferit fata de cum il porti tu in mod obisnuit. Schimbarile atrag mereu atentia celor din jur. Nu te machia strident, nu te impopotona. O sa faci valva, stiu eu...winking (parerea unui baiat-nu stiu daca te interesa)

| piticutza16 a răspuns:

Ceva simplu si totodata frumos...
fetele simple sunt mult mai epreciate decat celelalte care se impopotoneaza din cap pana in picioare...de preferat sus sa ai o bluzita ceva alb...
sper sa te ajute:*:*

Răspuns utilizator avertizat
| crystyanr a răspuns:

Nici îmbracată nici dezbracată... Părerea mea e sa mergi goală. Ai avea curaj?!?