| Lawrence a întrebat:

Cu ce să mă mai imbrac ca-să arăt bine(sunt baiat) big grin? M-am saturat sa port in fiecara zi blugi albaştriwinking. Nu-mi place traingul. Blugii sunt ok dar vreau alta culoare, cum ar fi negru, am căutat pe peste tot dar n-am gasit nici unde blugi negri pe mărimea mea(am 13 ani). Aveti idei?

8 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Poti purta blugi colorati, tricouri cu mesaje, camasi mai cambrate, veste, cravate haioase, geci de piele.

| Derye a răspuns:

@Bine ca esti anonima, pentru. ca cu priceperea ta in moda, tot anonima o sa ramai.

@Daca vrei ceva original poti incerca asa: Blugi (negri sau albastri, skinny/conici, dar nu alta culoare caci esti prea tanar), o camasa cu maneca scurta, in patratele, carouri ce vrei tu, dar sa fie colorata, o bluza subtire de culoare inchisa pe dedesubt si o pereche de conversi (nu skateri, conversi albi preferabil, albi simpli)

| Farcas a răspuns:

De ce nu iti place treningul? E mult mai comod si mai potrivit pentru baiati. Aaa sau tu vrei sa fi mai special?hee hee Daca iti plac blugi, poarta`i, ceva in care sa te simti tu bine. Du-te la un magazin de baiati acolo sigur gasesti tot felul de pantaloni din mai multe materiale (exemplu: Takko, New Yorker, Kenvelo etc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca un look nou ...de exemplu PUNK
daca nu incearca ceva in genul:blugi gri/negri cu un tricou simplu(cel mai bine o culoare mai vie dar nici chiar roz sau galben...de ex:rosu, albastru etc dar fara modele de preferat un model mic) si o esarfa subtire la gat.sau o geaca neagra din piele cu ochelari cu soarewinking

sa stii ca sunt fata si ma pricep la moda :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite
http://www.emo-styles.com/......30x586.jpg

http://i.ytimg.com/vi/gHVof2ZdHTA/0.jpg

ceva de genul asta...(gasesti si la 13 ani asa gen de haine)...Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 13 ani si arat ca la 17, sunt inalt dragut mai multe...si ma imbrac odata cu trendul
adica mereu in fata luiiii...

| sebastyan99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cat ai frate... 1.70-75 laughing

| ciolandop a răspuns:

Vezi aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute