| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sampon sa spălați barba? Eu am putina mătreață. Ma spăl cu head and shoulders si tot am. Ce sampon pentru barbă e bun impotriva mătreții?
Imi cumpărasem "proraso wood and spice" si făcusem mai multa măreață de la el.

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Există șampoane speciale pentru întreținerea bărbii. Niciodată barba nu se spala cu șamponul pentru cap. Sa știi ca s-a inventat net-ul pentru a te uita și la tutoriale. Vezi pe YouTube sau articole pe google. Și eu am vrut sa îmi las barbă și când am văzut câți bani trebuie sa mai dau pentru piaptăn contur, mașina de tuns, uleiuri, creme, sampon special... Am ajuns la concluzia ca este mai ieftin fără barbă.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Indicat e sa nu lasi barba deloc pentru ca sta urat, fara barba e mai bine

| darrio2007 a răspuns:

Eu ma spal cu aparatul de barbierit.
Barba are cei mai multi microbi pe care ii poti inhala foarte usor.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine barbiereste te barbatii cu barbă sunt urîti arata ne îngrijit ne spalati, numai preotii si popii au bărbi groaznic.

| 1997onur a răspuns:

Cu niciun șampon.