Întrebare recomandată | EmiliaTonciuVasile a întrebat:

Cu ce se fac mai usor coditele la ochi, eyeliner sau creion? Ce-mi recomandati? Sfaturi?

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Cu eyeliner-ul iti iese mai bine. Este putin mai greu de facut, ca iti trebuie indemanare, ca sa iti iasa bine, si egale. Dar la final, vei arata super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu creionul, dar se intinde ca naiba. Mai bine te chinui putin cu eyelinerul si arati perf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu eyeliner-ul sau folosesti o pensula speciala.

| MiriMendes a răspuns:

Da eyeliner e cel mai indicat si arata cel mai bine. Poti folosi niste benzi speciale pentru asta.

| MariSanda a răspuns:

Cu eyelinerul

| LalaPupici a răspuns:

Cu eyeliner ul vei obtine acel look foarte popular, cat eye, deoarece este gel si este un negru mai intens fata de creion.Intradevar,este mai greu de aplicat, dar se invata. Uita te la tutoriale pe net si incearca le pe toate, dupa care alege metoda cea mai usoara pentru tine.Bafta!