| danuta_meow a întrebat:

Se poate face acea codita la ochi cu un creion de ochi sau ai nevoie neaparat de un eyeliner lichid?

Răspuns Apreciat de Editori
| Zorn a răspuns:

Se poate face si cu creion de ochi, bineinteles. Singura diferenta e ca, de cele mai multe ori, iese mult mai bine daca folosesti un eyeliner lichid. Mie, spre exemplu, imi e mai usor sa o fac cu creion fiindca imi tremura mainile si imi e greu cu un eyeliner lichid unde sincer mi se pare ca trebuie sa ai putin mai multa îndemânare laughing. Dar dacă te pricepi, tot eyelinerul lichid e mai bun.