| AdRiAn_9543 a întrebat:

Cu ce se ma imbrac la o intalnire:

- eu voi veni cu o bicicleta cu culorile galben si negru si inca un prieten.
- ea va veni pe role impreuna cu inca 2 prietene si va invata cum sa mearga cu rolele

Ma gandesc sa port un tricou negru cu maneca scurta si niste blugi... as vrea sa fac o impresie buna big grin

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai ca nu inteleg, vine pe role ca sa invete sa mearga pe role?

Eu ti as recomanda sa te imbraci la costum. Ti ar sta bine pe bicicleta.

| AdRiAn_9543 explică:

Da, ea va invata sa mearga cu rolele, si as vrea sa fiu bine imbracat, sa nu dau o impresie negativa... Imi puteti oferi cateva sfaturi?

| nikimportant a răspuns:

Dc tiar pasa de parere altora? imbraca cu ce iti place sin cu cv ce te simti cinfoetabilwinking Tipa te va placea asa cum esti nu asa cum esti imbracat... big grin