| cata_5027 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac in banchet? Vreau ceva elegant si simplu dar nu stiu ce sa aleg! Daca aveti sugestii va rog sa-mi spuneti daca ar fi sa aleg costum din ce sa fie compus si ce culori sau daca nu costum ce altceva? (daca pueti mentiona si culorile gen: blugi crem tricou alb si sacou negru) Si cam ce as putea incalta sa mearga si sa nu arat ca moartea in vacanta si sa ma asortez? Orice sugestie e binevenita! Va multumesc!(mentionez ca sunt baiat)

Răspuns Câştigător
| Alyyynu a răspuns:

Pai o camasa smechera, vezi pe la Esprit sau S'oliver... prin mall pe undeva.
Cu ceva modele pe ea, ceva de club, gen. Un negru e bun oricand.
Ai putea alege model slim, care nu e dreapta e mai stransa un pic in jurul taliei, acum nu-s tiu cum arati.

Un sacou luat separat.
Negru, gri in dungi fine, tot la esprit am vazut sacouri misto cu modele tesute pe ele sunt super misto. zici ca sunt un fel de geaca sport

Blugi ti-as recomanda, unii mai deosebiti, ceva cusaturi mai deosebite, am vazut chiar si cu un imprimeu pe unul din buzunare micut dar iese in evidenta. blugii albastrii deschis, inchis, negrii...

ar mai fi incaltamintea. Niste pantofi sport vezi pe la Dockers, Buggatti (erau prin Leonardo), ceva sport oricum, gen pantof doar e un eveniment dar si ceva sport in acelasi timp cu model sau ceva deoarece e un banchet.

sosete negre scurte daca e, vezi sa nu iei sosete albe la pantofi negrii laughing
o esarfa pe vremea asta nu cred ca merge si e un pic cam extravagant dar era frumosa una.

1 răspuns:
| cata_5027 explică:

Hai mersi!winking