| AdRiAn_9543 a întrebat:

Cu ce se ma imbrac la o intalnire:

- eu voi veni cu o bicicleta cu culorile galben si negru si inca un prieten.

- ea va veni pe role impreuna cu inca 2 prietene si va invata cum sa mearga cu rolele

Ma gandesc sa port un tricou negru cu maneca scurta si niste blugi... as vrea sa fac o impresie buna big grin

4 răspunsuri:
| Alexutsza a răspuns:

Dacă fata te place, nu trebuie să te îmbraci nu ştiu cum happy Doar pe fetele materialiste le interesează astabig grin

| SecretNameAnne a răspuns:

Niste blugi cat mai deschisi, caci e vara, un tricou alb su negru, niste tenesi di aceia mai mari. Good luck!

| Chetrin a răspuns:

Ar trebui sa iei un tricou galben sau negru cu mânecă scurta scurta (daca ai cu flacari) si blugi negri. Daca se poate si o jacheta. Dar s-ar potrivi si un tricou gen uitati-va la mine( poti pune niste manusi de alea ca la hannah montana) ok depinde daca esti baiat bun sau vrei sa ai un stil special mai gotic. Daca esti mai cuminte poti purta un tricou gen nu stiu mustar si de ăștia pantaloni scurti. sI oricum Iuliutsza are dreptate cunteaza ca fata te place.happy