| Notme a întrebat:

Cu ce v-ati imbraca la sfarsitul celor 12 clase? postati si link daca doriti tongue

Răspuns Câştigător
| joy a răspuns:

Psiholoaga a ales 2 rochii frumoase, dar mai degraba sunt de nunta sau cununie.Iti recomand sa imbraci niste jeansi pana drepti, cu niste pantofi cu toc colorati si un top simplu dar de efect.Sau daca nu, opteaza pentru o rochie scurta sexy, care sa-ti puna corpul in valoare.

13 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Eu cred ca la varsta ta nu este indicat sa te impopotonezi, si nici lung nu iti recomand, vei avea timp destul sa porti si asa. Trebuie sa iti arati varsta, sa fii naturala si eleganta.
Iti recomand asa ceva:
http://www.artofthesteal.com/? p=1322 daca esti mai indrazneata sau asta:
http://www.forever21.com/......roduct.asp daca esti mai romantica.

| psiholoaga a răspuns:

Http://media.photobucket.com/image/rochie%20banchet/doarAlly/verawang.jpg e clasica little black dress, nu ai cum sa dai gres. sau asta:
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=60986
Depinde acum si ce stil vestimentar ai tu. Mie imi plac rochitele tip baby-doll.

| JustMeFlory a răspuns:

Www.starshiners.ro
poate iti place ceva...au niste rochite superbe la preturi accesibile:X

| meioana a răspuns:

...eu as alege ceva simplu dar care sa imi puna in valoare formele...
...as alege o rochita conica dar scurtuta de culoare verde galbui sau negru cu gri... o pereche de sandale cu toc conic... si o gentutza mica incapatoare...
...sau as alege niste pantaloni ceva mai speciali un corset sau o bluza mai speciala...si niste pantofi sau sandalehappy

| Dl.Inginer a răspuns:

Hm. tu etsi cea din poza? Daca da, atunci nu trebuie sa te imbraci prea pomops ca sa iesi in evidenta, oricum te-ai imbraca esti superba!kiss

| Notme explică:

Mi-as dori ceva lung. pentru ca nu prea am ocazia sa port asa ceva f des si mereu am vrut!
http://www.femmemode.com/r130-anabel-p-171.html vi se pare adecvata? sau nu ar trebui ceva lung? lamuriti-ma :D

| Notme explică:

Pai. mergem prima oara la scoala, pe acolo vreo ora jumate. si dupa mergem la un hotel de 4 stele. unde deja am platit pentru mancare si discoteca. Eu credeam ca daca e vorba de un hotel nu are nimic rochita lunga. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea pretioasa rochita pe care ne-ai aratat-o, parerea mea.
Nu ne-ai spus unde se va tine petrecrerea...la mine de ex s-a tinut in club MAxx, naspa si nu ne-am imbracat foarte elegant.
Acum se poarta foarte mult rochitele lungi, vaporoase, inflorate. Mai degraba iti iei una mai scurtuta ca sa te simti bine, sa nu te impiedici :)
http://www.121.ro/articole/art4642-rochii-pentru-adolescente.html
sau:
http://hainesuper.hi5.com
l-am descoperit de curand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu termini liceu? la noi in clasa felele au ales un costum gri subtire si o camasa roz mi se pare chiar fain iar noi costum gri, camasa roz, cravata albastra, pantofi albi si sosete orange, fain nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am imbracat cu o rochie de gala albastra si stralucitoare
rochia a fost cea mai frumoasa din sala respectiva si toata umea a spus la fel