| cacarot1992 a întrebat:

Stie careva cand incep si cand se termina inscrierile la facultati in 2011? Se termina tot pana la sfarsitul lui iulie?
Daca puteti, postati si un link ceva cu calendarul admiterii, daca nu scrieti doar data la care se termina sau ce stiti voi.
Multumesc!

1 răspuns:
| erg4me a răspuns:

La ce facultati te referi? depinde de la o facultate la alta. oricum inscrierea se face in cateva zile doar, asa ca trebuie sa mergi atunci. de obicei la facultatile de stat se termina inscrierea la mijlocul lui iulie, la cele particulare te poti inscrie cat de tarziu vrei, si in septembrie.