| friday a întrebat:

Cu un hanorac mare, si breton, ce machiaj la ochi s`ar potrivi?

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

O combinație de gri + negru. Încearcă un smokey blenduit bine.
Baftă!

| Andra10 a răspuns:

Incearca o culoare de albastru inchis happy. Acum depinde si de ce culoare ai parul.

| friday explică (pentru Andra10):

Parul e cam asa, poate o nuanta mai inchisa : http://www.marieclaire.com/......ew-md.jpg, hanoracule un maro-bej. Dau si funda:))

| Andra10 a răspuns (pentru friday):

In acest caz, un negru si putin slipici argintiu ar fi perfect.

| Iullianna a răspuns:

Pai cred ca culoarea verde inchis si` negru (depinde d` ce culoare e hanoracul)

| kitty03 a răspuns:

Un smokey eyes:X in culori de grii.