| kesha:D a întrebat:

Cui ii place magazinul new yorker? ew il ador, in toate revistele apar haine de acolo``cei drept unele preturi sunt cam mari dar chiar merita``si unele preturi sunt accesibilehappy

8 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

In constanta nu e si ma oftic asa de mult. laughing Imi plac foarte mult hainele, in toate revistele pe care le citesc apar haine de la new yorker, iar preturile mi se par destul de accesibile. happy

lolita
| lolita a răspuns:

Si eu am cateva lucruri de acolo, dar sunt putin cam tineresti pentru varsta mea laughing. pentru adolescente este perfect. cat despre perturi... nu sunt foarte scumpe in comparatie cu alte magazine de unde cumpar.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Mie imi place, ai dreptate ca sunt cam scumpe, dar majoritatea meritahappy.

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Vai eu le ador... aproape jumatate din hainele mele sunt de acolo:Xsi nu sunt chiar asa scumpe daca ai grija pe ce dai baniilaughing

| kesha:D explică:

Pai nu stiu``da in orike mall mai mare il gasestiwinking

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Il ador :X

| lolomiley28 a răspuns:

Deabea astept sa se deschida Atriumu :X oai si o sa fie New Yorker finally :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar online nu e?:d