| dianis456 a întrebat:

Cui ii place Miley Cyrus? Ce parere aveti de ea?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

E draguta, stiu ca multi nu o suporta dar nu are nimic diferit de noi oameni in spatele acelei "'Hannah'' e si ea o fiinta are sentimente numai ca e vedete(o avea sau nu fite nu stiu ca personal nu am intalnit-o) e o vedeta la fel ca oricare alta! cu fani si cu persoane impotriva ei! E de apreciat insa varsta ei la care a ajuns''unde a ajuns''! pe mine ceea ce m-a impresionat a fost poza ei pe orice lucru din comert de la haine pana la obiectele uzuale! o seara frumoasa dianis pup

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tipicul vedetei nefericite care pozeaza in fara care le are pe toate.In dau 2 ani pana o va culege ta-su de la rehabwinking

| ruxybelle a răspuns:

URASC HANNAH MONTANA! dar asta nu inseamna ca nu`mi place miley. Este talentata si la varsta ei a reusit sa se faca apreciata de catre multi oameni. Canta foarte frumoos si ca actrita interpreteaza rolurile cu pasiune si cu drag love struck Mie chiar imi place nu ma intereseaza ce cred altii despre ea. Cei care o critica o invidiaza pentru ca stiu ca ei nu vor ajunge niciodata ca ea si punct.
Pwpicii :*
Big hug >big grin

| Dominicc a răspuns:

Mama! e super misto

asta e nu? http://www.europafm.ro/......0-0-18.jpg

e betoana raw :X

are si o sora blondina parca.
http://www.bravonet.ro/wp-content/uploads/2009/07/06-Donatella.jpg

super...

voi nu aveti ce face?
trebuie sa intrebati mereu de ea. cui ii place si bla bla bla.

crezi ca iei ii pasa de asta? cine o place si cine nu?
e absurd la un moment dat

| Dominicc a răspuns:

laughing stupid

| Cleona a răspuns:

E draguta, imi place mult

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Mergeti pe un site unde e numai milly sirus nu ne mai tot frecati la cap cu asta, ba cu aialalta cum naiba o chema, acest site nu este pentru fani, existe sute de site-uri, fan-cluburi, adresa oficiala, intrebati acolo de ele si dati-va acolo cu parerea, hai ca merge odata, de 2 ori da se mai si satura omu cum pe acest site se tot pun astfel de intrebari zilnic...milly sirus milly sirus demi lovatto pff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lui Hanna Munteanca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place de ea straight face
O urasc devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa i se taie capu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No sufar o proasta care se crede vedeta... e pentru copiii de pan in 15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ee super mai intrebi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt Adelina si da o ador pe Miley Cyrus si vreau sa devin ca ea.Pentruca si eu am o voce minunata si sunt la cursuri>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o fata draguta dar mai bine ii sta ca miley decat ca hanah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iau! O urasc nu-mi pasa de nici o Mily Cyri sau cum ii mai spun eu Hanny Montany pentru ca o urasc! Nu o supor eu sunt fana altui star si star e ptin spus! Megasuperstar! Adica Michael Jackson evident! Michael a avut multi oameni care au fost fani

| Madutza_9991 a răspuns:

Mie imi place desi nu consider ca este un idol pentru adolescenti...

| nerryssa a răspuns:

Mie mi se pare cam falsa... dar e de apreciat ca a ajuns destul de departe pentru varsta ei