| Maryna98 a întrebat:

Va place Miley Cyrus? Daca da mai bine nu! Se fte si se drocheaza! Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Hey
Cand am vazut primele patru cuvinte am putut jura ca iti place Cyrus,dar cand am citit mai departe am oftat usurata.I hate that girl!laughing.Nu imi plac deloc tipa,adica nu stiu,parerea mea.I s-a urcat celebritatea(nici nu stiu daca sa zic sau nu asa)la cap,de cand cu toti copii care o plac, daca nu aparea in serialul ala pentru copchii, Hannah Montana nu cred ca stia cineva de ea.

Succes

7 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Nu imi place pentru ca nici nu o consider o cantareata. Face aceeasi muzica nasoala care suna destul de bine ca ritm sa o asculte copii aceia fara o cultura muzicala si sa creada ca e cine stie ce piesa.Pacat ca nu au aflat ca o melodie nu e facuta numai din ritm dar si din versuri care dupa mine au o importanta mai mare si ale ei sunt goale si neoriginale.Cu faptul ca are relatii sexuale nu vad de ce ar fi gresit. Fata are 17 ani cred si are si ea o viata privata dar in legatura cu drogurile cred ca a cazut ca toate starurile fara o personalitate si un caracter tare dar si celebritatea ii s-a urcat la cap.

| DonCorleone a răspuns:

Ei bine eu nu o plac
mai demult avea niste melodii frumoase : the climb parti in usa etc.
dar acum s-a prostit
merge tot spre stilul lui lady gaga. face sex, se drogheaza

eu o urasc laughing

| Andreea_5022 a răspuns:

Nu'mi place absolut deloc

| HermioneLove a răspuns:

Da mie imi place! e simpatica si draguta foc! se drogheaza si ma enerveaza cu asta dar in rest ii ok! melodia mea phttp://www.youtube.com/watch?v=M11SvDtPBhA sau:http://www.youtube.com/......ttp?/watch sau:
http://www.youtube.com/watch? v=t93u0qg5q_M&feature=related is super!

| dayia a răspuns:

O urasc de cand am auzit de ea *laugh*

| oana_3640 a răspuns:

Buna MAYRA in primul rand daca asa vrea ea na dar ai folosit un cuvant mai uratel