| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac la scoala? scoala mea nu are restrictii, si nu trebuie sa purtam uniforme, si ce coafura as putea sa-mi fac pentru o zi normala de scoala, da sa fie una usoara de facut... happy

Răspuns Câştigător
| Deutza_1234 a răspuns:

Wow ce calumea la voi la mine la scoala trebuie sa purtam neaparat ecuson cravata vesta bluza alba si nu prea avem voie cu pantaloni colorati fara mazhij si etc. sa revenim la intrebarea ta. deci depinde ce fel ai u parul scurt lung mehiu. eu in am mediu si il prind intr-o coada su... sa 2 codite impletite... si pentru cel lun o coaada impletita la spate un coc. sunt destul de usoare coafurilele. si te spatuiesc sa iti lasi in fata o suvita de o parte si cealalta a fetei va arata super. iar pentru parul scurt. desigur nu prea poti sa il prinzi poti sa ti-l faci cu placa cu ondleul spre afara si poti sa iti pui o coronita. a da si de imbracaminte. pai acum ca e vara. cu ro rochita. cau pantaloni trei ferturi si te-as sfatui ca la rochita sa iti iei un bolerou cu maneca scurta. si niste sandalute. poti sa iti mai pui si un tricou sau maieu. tenesi basketi. skeiteri.(:d) cam asa port eu. plus cravata ecuson etc big grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| Ana1Simona0 a răspuns:

Cara sora measa facut coafura cara si ii sta foarte bine ori sa te impletesti spicusor (wave)