| Robertaxq a întrebat:

La scoala trebuie sa purtam camasi albe. sad Cu ce as putea sa le accesorizez?

Răspuns Câştigător
| Cosmina1102 a răspuns:

Asorteaza-le cu pantaloni colorati sau fuste cu imprimeuri(daca ai voie la scoala) sau eventual cu blugi daca nu poti asa. Poarta blugi decolorati acum se poarta. De asemena daca folosesti accesorii si le asortezi cum trebuie ai putea face o tinuta mai interesanta. Poarta tenisi, wedges etc. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată? Ce virstă ai? Ce clasa esti?

| Robertaxq explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt fata.
in clasa a VIII-a

| ALLLLLESIAAA a răspuns:

Camasile albe merg super cu o fusta stramta neagra si un papion sau o cravata neagra micuta happy asta e parerea mea

| MadalinaRockStarEuu a răspuns:

Eu una, port blugi big grin... laughing :3... Da' de la o vreme am inceput sa port si bratari. multe bratari. si toti colegii le-au admirat. deci. daca vrei si tu. poti sa-ti cumperi sau sa-ti faci bratari din bile, ata. big grin Succes!

| Robertaxq explică (pentru MadalinaRockStarEuu):

Avem voie cu maxim 2 bratari

| MadalinaRockStarEuu a răspuns (pentru Robertaxq):

:o laughing) pe bune? laughing Adica... Nu va lasa nici cu bratari? laughing :3

| Robertaxq explică (pentru MadalinaRockStarEuu):

Da crying((... faza e ca numai 2 clase din scoala poarta camasa....restul vine in ce vrea. straight face