| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma masez pe abdomen ca sa scap de  colaceii de grasime?

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Mult sport in care execrcitiile abdominale sa fie prioritare
uite si un exemplu http://www.trilulilu.ro/JohnyBleack/daa0755a126c2f

Shin
| Shin a răspuns:

Eu iti recomand exercitii cardio si alergari. Doar asa slabesti.
Numai bine, Shin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abdomene, nu masaj. Cura de slabire si sport. Abdomenele pe plan inclinat cu centura sunt eficiente.

| maryposa a răspuns:

Incearca sa te masezi dim si seara cu o crema anticelulitica.....eu folosesc gel anticelulitic din gama cellulight si da rezultate....mult succes