| Costea10 a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa scap de colaceii de pe abdomen. Nu vreau sa slabesc, sau mai bine zis sa scap de greutatea mea, doar de colaceii de pe abdomen. Vreau daca se poate mai repede...intr-o luna sau...na dou, trei, maxim patru. Daca ma puteti ajuta, multumesc frumos. Dau funda. RESUBLINIEZ, NU SA SLABESC, SA SCAP DE COLACEII DE PE ABDOMEN

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Sall. Coarda, pe loc, si in alergare. O data pe saptamana bazin. Totul depinde de tine. In afara ca vei avea un abdomen plat, dar vei avea si un corp modelat si lucrat. Pa!