| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Cum ar trebui sa te machiezi la balul bobocilor daca ai ochii kaki,par castaniu,esti imbracata in uniforma(camasa alba, pantaloni negri, sacou albastru) si porti ochelari? Din curiozitate.Astept cel mai sugestiv si mai clar raspuns.

Răspuns Câştigător
| Adelinnaa a răspuns:

Pai eu as spune mai bine nu kaki mai bine un caprui spre verde si eu zic ca pentru culoarea ochilor si parului tau ar fi cel mai bine sai ai un pard mai inchis chiar negru daca ai si ca luciu de buze transparent dar lucios iar despre par ca sa iasa ceva in evidenta daca ai uniforma eu zic ca parul ondulat sau buclele sunt potrivite pentru ca se poarta cel mai bine aacum in 2012 si uite o poza daca vrei sa vezi mai bine machiajul te pup sper ca te-am ajutathttp://www.google.ro/......tp?/imgres

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru Adelinnaa):

Am deja parul ondulat, chiar cret, de la naturahappy

| eatpraylove a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Wow, trebuie sa inveti la un liceu de ****!

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru eatpraylove):

Ai grija ce vorbesti, e liceu teologic

10 răspunsuri:
| Adelinnaa a răspuns:

Pai este bine ca il ai cret atunci eu zic sai mai dai cu putina spuna sau fizativ si e totul bine mersi pentru fundita :*

Răspuns utilizator avertizat
| 安価 a răspuns:

Te duci cumva in uniforma la bal? nu e putin ciudat? anyway incearca sa folosesti ceva care sati scoata ochii in evidentzaa... poate un mascara si un fard de pleoape galben? poate fi si putin mai sclipicios fardul dar vezi cum te pronde culoarea.incearca cu putin timp inainte de bal sa te imbraci in uniforma ( daca in uniforma vrei sa te duci la bal) si sa te machiezi in oglinda acasa si vezi ce te prinde mai bine. fiunda?

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru 安価):

Nu,ca altfel nu puteam merge la bal.Si mie mi se pare ciudat, da dar asa a hotarat conducerea liceului

| rock21 a răspuns:

Ceva simplu.un roz sau un crem.iti spun sunt 100% sigura ca iti va sta bine.pa