| Ğίααα a întrebat:

Cum ar trrebui sa te imbraci la Balu` bobocilor? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| ChOoCoLLaTTeEyeSs a răspuns:

Pai ma gandesc ca ar ca trebui sa iti iei o rochita scurta sau eventual o fusta creata si scurta cu un tricou/maiou care sa se potriveasca cu ele.in picioare niste botine sau pantori cu toc.La par te sfatuiesc sa iti gasesti o coafura din cateva site'uri ( daca vrei iti las eu cateva mai jos) sau ai putea sa incerci bucle... pup
ai mai putea sa iti iei o pereche d pantaloni pe picior in picioare botine sau panofi cu toc dar in nici un caz adidasi si ai putea sa incerci un tricou mai rozaliu sau alte culori care iti plac si care te caracterizeaza tongue pupic am uitat sa iti zic sa nu t impodobesty prea mult un colier, cateva bratari, cerceii si un inel sunt de ajuns. ai putea sa iti mai iei un palton sau sa incerci o gecuta :X:X petrecere frumy. fundita?!? :X

12 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Uite aici niste sugestii: http://www.karena.ro/......ru_banchet

| Muflă a răspuns:

Cu labe de scafandru si pene galbene

| QuadruplePersonality a răspuns:

Sexy, chic, modern, cool, interesant, ciudat, la moda

Combina happy

| xl0llip0px a răspuns:

Intro rochita scurta.maxim pina la genunchi.(va arata dragut) foarte finuta si simpla.nu trebuie rochii lungi si pompoase sau cu diferite pietre si desene pe ele. uite iti arat cateva modele de rochii ce se potrivesc pentru balul bobocilor
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:113&biw=1440&bih=715
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:113&biw=1440&bih=715
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:20, s:0&biw=1440&bih=715
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:0&tx=24&ty=59 (foarte draguta)
deci trebuie sa imbraci ceva elegant.simpatic.si simplu. popoasele si pietrele sau desenele de tot felul sunt deprisos :)

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu foarte extravagant, adica ori in blugi si cu o bluza mai eleganta, ori cu colati si cu o bluza mai lunga, ori intr-o rochita.

| ProjectJackpot a răspuns:

Incearca nud... te rog, incearca nud!

laughingGlumeam

| LostInSoul a răspuns:

Cat mai eleganthappy

| pissiic a răspuns:

Daca participi, elegant. intr. o rochita, fustita tutu.
daca nu participi. poti sa te imbraci si in blugi, tocuri si o bluzita care sa mearga cu tocurilehee hee :*

| Marilenasilvia a răspuns:

Pai nu trebuie sa te imbraci foarte fastuos. Poti sa iti ei o pereche de blugi pana sau colnati si un tricou mai lung cu umarul gol sau o bluzita mai lunga. Sper ca te-am ajutat.