| Yosii a întrebat:

In ce sa ma imbrac de balu' bobocilor? funda. cat mai multe costumatii :d

3 răspunsuri:
| Bianx a răspuns:

Pai... rochiile rosii intotdeauna au dat bine, dau bine si vor da bine: de ce? pentru ca te slabesc si iti arata mult mai bine formele, dar eu as prefere oricum o rochie neagra, scurta tip maieu, cu dantela de toate culorile pe ea, adica ceva mai funckibig grin Funda?

| sandra2012 a răspuns:

Ceva ce se potriveste cu stilul tau, dar sa nu fie nici vulgar.