| mdzz96 a întrebat:

In ce sa ma imbrac la Balu Bobocilor?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Păi atunci nu rămâne decât să îți urez "Multă Baftă" și să faci cinste cu un suc dacă te-au ajutat sfaturile melehee hee

16 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Esti fata sau baiat?
Vezi aici cateva idei de tinute elegante si casual atat pentru fete cat si pentru baieti.
www.sites.google.com/site/detoateromania/classroom-pictures
Succes!

| mdzz96 explică (pentru Esperança):

Baiat happy

| mdzz96 explică (pentru Esperança):

As vrea sa merg intr-o tinuta eleganta care sa se asorteze cu adidasi happy ma gandeam la niste blugi negrii, camasa si sacou. Problema e ce camasa sa iau si daca sa port cravata/papion,

| Esperança a răspuns (pentru mdzz96):

Stiu ca gusturile nu se discuta, dar adidasi la o tinuta eleganta eu nu as recomanda, mai ales ca iti iei si sacou.
Sfatul e meu este sa iti iei o pereche de pantofi totusi... nu foarte eleganti daca nu vrei.
Iar ca si camasa ar merge una slim, iar ca si culoare acum depinde de cea a sacoului dar ar merge o camasa alba, albastra, gri, mov.
Uite cateva modele https://www.google.ro/......ps?/search
Eu iti recomand cravata tot slim, papionul parca e prea copilaresc, parerea mea!
Sper sa te fi ajutat, o seara buna!

| Esperança a răspuns (pentru Esperança):

Uite si un exemplu de pantof care cred ca ar merge http://www.google.ro/......tp?/imgres insa culoarea care vrei tu!

| mdzz96 explică (pentru Esperança):

Mda, merge camasa slim dar va mai merge cu sacoul? Si daca sa fie cu maneca scurta sau lunga

| Esperança a răspuns (pentru mdzz96):

De ce nu ar merge?
Deși dacă ai avea un sacou tot slim ar merge la perfecție!
Mie îmi plac cămășile cu mânecă lungă, mai ales acum că e toamnă, însă tu știi mai bine!

| mdzz96 explică (pentru Esperança):

Nu am sacou slimhee hee nici nu stiu cum arata laughing

| Esperança a răspuns (pentru mdzz96):

E tot ca cel normal, doar că e mai elegant și mai finuț.
Dar merge orice fel de sacou, stai liniștit că doar nu te duci la Next top model laughing

| mdzz96 explică (pentru Esperança):

Cred ca am ceva in garderoba acum am vazut cum arata happy, ma duc sa castig

| mdzz96 explică (pentru Esperança):

Multumesc si multumesc pentru sfaturi, cu prima ocazie happy

| Esperança a răspuns (pentru mdzz96):

Păi atunci nu rămâne decât să îți urez "Multă Baftă" și să faci cinste cu un suc dacă te-au ajutat sfaturile melehee hee

| Rayzzor a răspuns:

In peste!

| mdzz96 explică (pentru Rayzzor):

Si tu in hipopotam

| Rayzzor a răspuns (pentru mdzz96):

Like a baws \m/

| florentina_9904 a răspuns:

Eu spun o rochie mov lilla sau aurie culorile astea vor incepe sa fie la moda
la iarna