| AndreeaSiAndra a întrebat:

Cum aratati

eu am 14 ani am ochii albastrii si sunt blonda

21 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Par scurt negru a la corb, ochi caprui. Am 19 ani. 1, 72 inaltime, 70 kg.

| ralucaralu a răspuns:

Par lung, saten, ochi caprui si tot 14 ani

| Butsilee a răspuns:

13-ochii:albastrii-verzui parthinking castaniu spre blond, blond laughing nu stiu rolling on the floor

| AndreeaSiAndra explică:

Eu am 1. 68

| daniDeeDee a răspuns:

1. 85
saten
caprui

| lencikk a răspuns:

15 ani, par mediu negru(nu pot sa spun brunet pentru ca e negru)oki caprui inkis,...

| Klara a răspuns:

19, satena, ochi verzi... dar ne faci portret robot?happy

| Alina_5575 a răspuns:

Eu am 15 ani ochii verzi :X, parul nu chiar lung, blonda dar mai inchis blushing. e bine?

| Инна a răspuns:

15 ani, okiii albashtri, parul de la blond la kafeniu, cam asa ceva.InnySea

| tweety_8071 a răspuns:

16 ani, 1. 64, parul lung brunet, ochii albastrii.big grin

| oana23madrid a răspuns:

Bruneta par lung, ochi albastri, 24 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satena, ochii verzi-albastrui, 14 ani fara cateva luni, parul mediu. drept,,, 1. 56, si ma numesc carmen big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1, 62 m, 12 ani, par blond spre saten, ochi caprui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 ani
1. 60!(stiu sunt micabig grin )
Satena da care duce spre roscat( din cauza ca vara trec am fost bruneta. parul natural e saten inchis)(peste cateva zile vo avea suvite multe blonde) par lung
Ochi verzi
Par ondulat(bucle) da mi'l indrept cu placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 16 ani, sunt bruneta si am parul lung cu cateva suvite blonde, am ochii negrii si mari si am 1. 60. vrei sa iti spun si formele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 ani, ochii caprui, par castaniu, 1. 65 inaltime, 52 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 ani si 7 luni, blonda, ochi albastrii, 1. 64 inaltime si bine facutahee hee multumita? confused

| crysty97 a răspuns:

14 ani 1.62 ochii verzi parul satenwinking

Răspuns utilizator avertizat
| miky95 a răspuns:

Eu am aproape 15 ani si am parul saten, ondulat si ochii caprui.

| Herrgabriel44 a răspuns:

Rasa superioara alba blond ochii albastri 15