| dada a întrebat:

laughinglaughing sunt nehotarata.

blonda cu ochii albastrii?

sau

roscat-brun cu ochii albastrii?

ce combinatie va place?

Răspuns Câştigător
| florin_7920 a răspuns:

Mie orcare atîta timp chît are un suflet bun.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Roscat brun pentru ca pare mai intresantthinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Amandoua combinatiile imi plac.

| Alisa a răspuns:

Roscat-brun cu ochii albastrii, ceva mai special, mai diferit. love struck

| Farcas a răspuns:

Daca ii sa ne luam dupa combinatie, prefer blonda cu ochii albastri. Daca are si un ten mai bronzat, arata super gagicasmug

| Maia a răspuns:

Logic, avand in vedere ca blonde cu ochii albastrii sunt mai peste tot, as opta pentru roscat-brun cu ochii albastrii, ar fi altceva! ^^

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Blond cenusiu(nu oxigenat) cu ochii albastrii(dar nu albastru foarte deschis). Geniallove struck

| littleladybug a răspuns:

Poate roscat brun cu ochi albastrii...sau ciocolariu cu ochi albastriismug:X

| Okia a răspuns:

Roscat-brun cu ochii albastrii e mult mai okhappy
Blonde cu ochii albastrii sunt peste tot:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda cu ochii albastrii smug, acum depinde si de tenul tau.