| GoAHEAD a întrebat:

Cum as putea face ca parul meu sa stea drept, fara fire rebele, sa nu aiba volum etc. Chiar daca il fac cu placa nu sta cum vreau eu, imi recomandati vreun sampon, balsam, crema, spray etc.

WHO WANTS A BOW?

Răspuns Câştigător
| LoCa_Jojo_1991 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema! pentru ca eu am parul cret si daca nu aplic nimic pe el inainte sa il indrept ma fac "papadie" laughing)) asa ca iti recoman uleiul pentru indinterea parului de la Kalos e foarte foarte bun, e pe baza de cristale lichide... daca la mine functioneaza avand parul cret, asa ca la tine nu se pune problema. sper ca te-am ajutat te pup :*

3 răspunsuri:
| GabrielCIG a răspuns:

Pai, in principiu depinde si cum esti tunsa.
Unele tunsori nu iti permit sa iti indrepti parul cum vrei tu.
Totusi iti recomand sa te faci bine cu placa si sa folosesti fixativ (SYOSS/WELLA)...

| Bogdan_Rares_1980 a răspuns:

Gama de ingrijire giorgi line

| Elena211 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi tunsa cu volum iar apoi il indrepti cel mai bine cu peria si uscatorul pentru ca placa degradeaza mai tare dar si ia din volum iar cand e gata intins aplici un produs de finisare si gata.