| Iasmiine a întrebat:

Cum as putea sa am picioare frumoashe love struck? Adica sa am forme :-s? Funda :* Nu sunt nici grasa nici slaba

9 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Sari coarda si alearga mult!
winking

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Coboara multe scari (8-10 etaje de 2-3 ori pe zi, in ritm alert, dar nu in fuga). In cativa ani vei face picioare superbe, cu gamba puternica si glezna subtire.

| R9kitty a răspuns:

Mergi la sala, da o tura cu bicicleta in fiecare seara, fa sport(tenis, inot, danseaza) si exercitii fizice in fiecare zi. cu timpul o sa ai picioarele dorite. Bye:*

| Nastia a răspuns:

Ar trebui sa practici un sport, de exemplu tenisul si sa sari coarda, din cand in cand.ambele sunt f benefice.iti modeleaza piciorul sa fie suplu, subtire, plin de muschi nu grasime.baftawinking

| LoveAngel223 a răspuns:

Fa atletism si mie mi sau format niste picioare frumoase de la atletism

| iony_2997 a răspuns:

Sa te duci la o sala de fitness big grin

| WalterWhite a răspuns:

Ceva de genul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:18, s:0&tx=73&ty=90

| AlexutuDeiu a răspuns:

Ia-ti pantaloni mulati!

Nu e prea important asta! Sufeltu conteaza :X

| rocky_2190 a răspuns:

Pai cati ani ai alisse?