| anonim_4396 a întrebat:

am 1, 72 happy si nu sunt grasa nici slaba, am forme. mi-am luat niste tocuri de 11 cm, si vreau sa stiu m-as face de ras? chiar daca as fi imbracata bine? (apropo, am 15 ani)

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Sunt invidioasa big grin sad
Caat mi-as dori si eu sa am inaltimea ta love struck sad
si nuuuuu nu te faci de ras deloc daca porti tocuri! daca esti inaltuta asta nu inseamna ca nu poti purta tocuri.

| sufletzel a răspuns:

Nu cred ca te-ai face de ras, poate doar vei fi privita ca fiind un pic prea mult pentru varsta ta, ca fiind o persoana care vrea sa para ceva ce nu este.

| theodora_2847 a răspuns:

Pai normal ca te faci de ras laughing))))) la o varsta atat de mica tu poti tocuri de 11 cm? :O PULS ESTI FOARTE INALTA? Are u crazy or something? chiar si daca ai avea 25 de ani ar fi penibil sa porti tocuri de 11 cm la inaltimea aia! or sa-ti lipeasca toti in frunte eticheta de pitipoanca disperata!

| ame_3387 a răspuns:

Nu cred ca te-ai face de ras... stiu fete care la 16 ani poarta in fiecare zi tocuri dar trebuie sa stii sa mergi pe elehee hee si daca esti imbracata bine de ce te-ai face de ras?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru multi, tocurile inalte au o conotatie sexuala. Unii vorbesc chiar de maturitate sexuala. Nu o ai la 15 ani... Oricum, trebuie sa te antrenezi, sa inveti postura, echilibrul pentru ca nu mergi pe tocuri de 11cm ca si cum ai merge cu slapi. Si mare atentie la scari. Testul final...