| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, ce alegeti dintre : o fata slaba cu forme putin vizibile, o fata grasa cu forme, sau o fata slaba cu forme exagerate[gen silicoane si fundul cat masina de spalat ]
funda love struck

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Masina de spalat laughing

| EuCuTine a răspuns:

O fata care stie sa vb. Adica inteligenta o fata care sa stie sa vb si sa stiu ca pot merge oriunde cu ea si ca pot vb cu ea orice. Inteligenta bate aspectul. Ciussswinking

| LeuTz a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti fata slaba si cu forme deloc vizibile nu? Exista si fete normale ca sa stii doar ca precis nu esti printre ele.

| VacutzaRoscata explică:

Anuska nu trebuie sa ai fundul cat masina de spalat ca sa fi grasa =]] cunosc cateva asa si nu sunt grase

| VacutzaRoscata explică:

Leutz nici nu m-ai vazut ca sa vorbesti, era o intrebare la misto =]] si sunt foarte normale, sunt slaba cu forme dar nici exagerate =]] asa ca nu mai vorbi aiurea daca nu ma cunosti

| anuska a răspuns:

O.o pai in primul rand daca ar avea fundul cat masina de spalat ar fi grasa...
dac`as fi baiat cred ca mi-ar place o fata slabutza cu forme frumoase.nu cu silicoane si cu fundul cat masina de spalatlaughing)

| liviu18_3718 a răspuns:

Cea mai frumoasa fata este ce`a naturala.winking!
Orice fata este frumoasa. Depinde cum este privita!

| IoNeLa_8986 a răspuns:

Ooopss! scuze ca ma bag(is fata)...da` ar trebui sa iti alegi tuh o fata care sa nu aiba fundu` chiar cat o masina de spalat, nici siliconata, sa fie cat mai naturala si sa aiba forme destul de frumoase.Asta depinde numai de tine si oricum nu as sty ce sa aleg pana nu le vadhappyOrikum SUCCES!happy