| Diadddiu a întrebat:

Cum as putea sa fac sa nu mai apăra coșuri pe fese deoarece ma epilez și după 1 zi doua apare foliculita, ce as putea sa fac?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dupa epilare dai peste aceea zona cu spirt sanitar si lasi sa se usuce natural.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată? Ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Preferabil sa ignori parul de pe fese, decat sa ai bube pe fund si foliculita de la epilare.

| Frank51 a răspuns:

Epilat cu ce?

| Diadddiu explică (pentru Frank51):

Crema

| Frank51 a răspuns (pentru Diadddiu):

Ar fi ideal să te epilezi fix după ce ai făcut baie, iar după epilare te dai cu aftershave, apoi o cremă hidratantă.