| Diadddiu a întrebat:

Buna, ce as putea face sa nu mai am coșuri pe fese? Ma epilez și pe fese și a doua zi când creste parul apar și niște bubițe, ce pot face cu ele sa nu mai apăra? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut!
Poti sa dai cu Baneocin, Bepanthen, ceva cu antibiotic in el.Sau mai poti folosi servetele impregante cu ulei special.De obicei, astea se gasesc in cutiile cu benzi cu ceara rece. Daca te duci la salon, cere-i cosmeticienei ceva cu care sa te dai.
Daca te faci acasa, incearca sa faci aceasta procedura seara, astfel incat pielea sa aiba timp sa se calmeze. Poarta bumbac.

1 răspuns:
| SmaraldAlbastru a răspuns:

De ce epilezi fesele? Nu ești gorilă, așa-i?