| Dyia67 a întrebat:

Aloe Vera sau crema de galbenele, ulei de cocos după epilare sa nu mai apara bubițe, coșuri, foliculita?

6 răspunsuri:
| colosseum1337 a răspuns:

Crema de galbenele happy

| Justme12344321 a răspuns:

Foloseste scrub, eu asa am reusit sa scap de parul crescut in piele, iar pielea mea arata mult mai bine. Dupa epilare eu mereu aplic apa termala.

| Dyia67 explică (pentru Justme12344321):

E buna de la Roche possay serozinc

| Justme12344321 a răspuns (pentru Dyia67):

Eu folosesc Avene si La Roche Posay, dar apa termala. Nu stiu ce sa zic despre Serozinc( il am si eu, dar il folosesc doar pe ten, nu am incercat pe piele)

| Stefania1214 a răspuns:

Aloe Vera, pentru bubite, cosuri. Iar pentru foliculita, scrub inainte de epilare.

| Herynen a răspuns:

Eu m-am dat la nimereala cu unguent de mărul lupului și nu au mai apărut