| lolitagirl a întrebat:

Cum as putea sa imi deschid culoarea tenului si sa scap de cearace...:*?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca fumezi...stii ce trebuie. Mai putin la calculator, iesi la alergat, mananci sanatos si regulat. Daca bei sucuri carbogazoase le inlocuiesti cu suc de fructe natural.

| alina_4026 a răspuns:

Te adresezi la un cosmetolog si ei te vor ajuta cu mare placere, iar daca doresti sa faci acasa acest lucru apoi este foarte usor.Cumperi smintina de vaci si te dai pe fata pui un strat grosut si lasi 10-15 min.Si repeti aceasta procedura timp de 5-10 zile. Te va ajuta te asigur.

| amy_2311 a răspuns:

De cearcane scapi cu concealer tip pudra de un galben intens sub ochi. Numai la Benefit am vazut asa ceva. Galbenul neutralizeaza rosul si violetul de la ochi.

| mynodorika a răspuns:

Pai ai putea sa iti iei un fond de ten depinde si de culoarea tenului...:*