| Unlucky a întrebat:

Cum as putea sa ma fac mai scunda? Stiu ca suna aiurea, dar am 1.68 si ador sa port tocuri, dar cand port sunt mai inalta decat toata lumea si ma simt ciudat...laughing) P.S. am 14 ani.

Răspuns Câştigător
| Kodokuna a răspuns:

Si care-i problema in a fi inalt? De multe ori, fetele arata mai bine daca sunt mai inalte. Nu-ti fa griji. Desi MalleusMaleficarum are dreptate...incearca sa nu le porti prea des. Ti se deformeaza bazinul in timp.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vai ce înaltă ești!
Eu sunt mai înaltă decât tine și port tocuri, iar cu lumea nu am treabă.
Nu te mai complexa atât, simtă-te bine în corpul tău.
Succes!
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Hai mai lasa-ma in pace.
Acuma ne-am dat pe fite, la 14 ani se umba cu tocuri, dar oricum tu o sa ai tendoane deformate cand o sa cresti nu eu.

| Unlucky explică (pentru KellyGreen):

Okay, e problema mea daca o sa am tendoane "deformate". nu-mi pasa! Eu ma simt mai bine pe tocuri cu exceptia unui fapt, ca sunt mai inalta decat ceilalti. apropo, intrebarea e despre altceva, nu despre tocuri!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Întrebarea e handicapată d.p.d.v intelectual.
Nu mai purta tocuri.
La vârsta ta oricum nu-ţi trebuiesc, ba chiar îţi fac rău.

| RalucaPuca a răspuns:

Mi se pare o intrebare cam aiurea. Nu cred ca ai cum...

| krystybt a răspuns:

Nu ar trebui sa te simti jenata considerate superioara eu am 1.75 si am 14 ani si nu ma simt jenat ba chiar ma simt superior celor mai mici decat mine consideral ca fiind un atu.

| Unlucky explică (pentru krystybt):

Esti baiat, la baieti e oklaughing