| Liviu321 a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac la un majorat? Vreau niste sfaturi de la pantofi/tenesi pana la camasa/tricou. Credeti ca e o problema daca imi iau o geaca de iarna peste?

7 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Depinde care e trendul in grupul vostru si unde se tine majoratul.
Daca e asa un party de club, ca la club.
Daca e primul majorat unde mergi, ia-ti un tricou sau o camasa noua ( mie imi plac alea creponate in carouri), ca sa te simti tu mai festiv.
In rest blugi, pantofi sau adidasi. Si geaca o iei pana acolo nu? Doar n-o sa stai aiurea cu ea pe tine.
Daca se tine la restaurant ( nu cred) ar trebui sa te imbraci mai elegant, gen banchet.

| Ƨirenia a răspuns:

Blugi, tricou, adidasi.
Si geaca aia a ta, da.

| DianaIsHere123 a răspuns:

Esti fata sau baiat?rolling on the floor

| Liviu321 explică (pentru DianaIsHere123):

Ma cheama LIVIU, am la avatar o poza cu o masina, tin cu DINAMO si creau sa ma imbrac la un majorat in camasa sau tricou. Da, stiu ca te-ai prins sunt fata straight face

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru Liviu321):

Foarte amuzant tongue

| mariusf1996 a răspuns:

Pai depinede ce geaca sa nu fie sport daca te imbraci elegant

| LikeForKiss a răspuns:

Poi asortat depinde ce culoare ai tenesi daca ai albi iti ei la asorteu cu camasa alba niste blugi si ...tot asa