| Blue Eyes a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras mai repede, am insercat tot felul de vitamine dar fara efect si totusi mananc destul de mult dar fara rezultat, ce as putea face?

4 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

Cu asta ma confrunt si eu straight face. Daca alfli ceva anunta'ma si pe mine.

| letitblue a răspuns:

Mini martieni, thinking provoaca pofta de mancare (MARE!)

| chrystyna a răspuns:

Eu din experienta iti sp ca m-am ingrasat fara sa vreau.am luat niste vitamine vitamax.mancam doar la program de 3 ori pe zi.plus gustari intre mese.multe(stateam acasa, mai mult singura si ma plictiseam). Mancam multe paste, beam doar apa minerala, prajeluri, ciocolata, etc.Si nc nu faceam cine stie ce mancare.Acum trebuie sa tii cont si de sanatatea ta.Eu am reusit mai greu sa dau jos kilogramele depuse involuntar, vreo 3 luni.

| cristime a răspuns:

Uni nu stiu cum sa se ingrase alti cum sa slabeasca ce chestie.