| LarisaMaria a întrebat:

Cum as putea sa scap de complexul meu de a avea nasul mare :-

2 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Si eu am nasu marisor dar sa stii ca se spune ca cele cu nasul mai mare sunt printre cele mai inteligente femei smug. Eu folosesc un machiaj corespunzator trasaturilor si nu am ce face. Incearca sa te dai pe laterala nasului cu o pudra un pic mai inchisa ca pe restul fetei dar sa nu se observe diferenta prea mult.

| elleme a răspuns:

Nai ce sa faci, asta e. Incerca si tu sa nu te mai gandesti la asta