| MihalacheAna1989 a întrebat:

Cum scap de nasul infundat?

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Fa flotari sau mesteca bomboane mentolate insa ce mai eficienta cale este sa iti bagi in nas bixtonim insa ai grija sa nu dai de prea multe ori ca da dependenta cu timpul aceasta problema se va rezolva
FUNDA?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa ai polipi, mergi la medic. Bomboana e mentol poate desfunda oar pe moment.

| MihalacheAna1989 explică (pentru anonim_4396):

Nu nu am polipi! Ca mi am scos!

| MihalacheAna1989 explică (pentru anonim_4396):

Nu cubomboane mentolate si nu am polipi
!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihalacheAna1989):

Si eu mi-am cos, dar oare nu stii ca ei crresc din nou? acum stau cu o nara infundata mai mereu, se desfunda una apoi se infunda cealalta. Incearca cu picaturi nazal dar eu degeaba, ca mi-a desfundat doar pe moment.

| Fluffy123 a răspuns:

Trebuie sa alegi intre picaturile de nas sau bomboane mentolate.

| AncaAncu a răspuns:

Cu mentol happy