| dedfgv a întrebat:

Cum asi putea sa scap de punctele negre? masti naturale sau din comert numai sa dea rezultate ca nu stiu ce sa mai fac crying

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Mergi la salon sa ti le scoatawinking

Răspuns utilizator avertizat
| ancutza1701 a răspuns:

La mine a mers cu malai. e foarte bun.il inmoi putin in apa plata si te freci cu el pe fata.

| ancutza_2418 a răspuns:

La mine a functionat mierea.Primu lucru e sa te speli pe fata cu sapun bine bine te stergi cu prosopul dupa pui miere pe fata apoi apesi usor pe fata unde este mierea si dupa te clatesti cu apa. Intr-un minut e gata. Sper ca ti-am fost de ajutor.