| Andre a întrebat:

Cum credeti ca este mai bine:
-Sa imi fac eu un pircing in buza pentru a nu se infecta cu aparatele lor nesterilizate... si sa imi pun un cercel medicinal.[gasesc eu ceva. ]
-Sau sa imi fac piercingul la salon. desi exista multe riscuri sa se infecteze si poti lua boli ca de ex : Sifilis, Hepatita B, C.

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dar cine te obligă să îți agăți minuni de astea?
Nu poți supraviețuii, fără asemenea prostii?

| emy a răspuns:

Oriunde ai face-o, tot risti sa te infectezi sau sa iei vreun microb.

| atanmuk a răspuns:

Pai poti sa mergi la spital. eu acolo mi l-am facut:d si nu e neaparat sa-ti pui medical, pentru ca iti scrie o reteta. pentru a fii mai sigur ca nu se infecteazabig grin si app iti da anestezie nu doare delocbig grin :*

| kill4fun_1118 a răspuns:

La salon!